Álláslehetőségek

Summa Vitae Alapítvány

Értelmi Sérült Felnőtteket Ellátó Piliscsabai Lakóotthona

Szociális segítő

munkatársat keres

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, heti 40 órás folyamatos munkarendben

Munkavégzés helyszíne: Summa Vitae Alapítvány, 2081 Piliscsaba, Szent István király útja 54.

Az új munkatárs feladatai:

- lakók gondozása, ápolása

- lakók előkészítése orvosi vizsgálatokra, kezelésekre

- az ápolási- és gondozási tevékenységgel kapcsolatos dokumentálás vezetése

- prevencióban, rehabilitációban team tagjaként való együttműködés

Elvárások:

- szociális gondozó- és ápoló végzettség vagy egészségügyi végzettség

- jó kommunikációs készség

- empatikus hozzáállás

- pontos munkavégzés

Juttatások:

- közalkalmazotti bértábla szerinti bérezés + pótlék

- törvényi előírásoknak megfelelő utazási költségtérítés

- stabil munkahelyi háttér

- jó hangulatú, dinamikus csapat

- részvételi lehetőség szakmai továbbképzésen

Az álláshirdetéssel kapcsolatban további információért kérjük:

- keresse Antal Esztert vagy Hajzer Fannit az alábbi telefonszámon, 0626/373-656

- vagy küldje el önéletrajzát a summa@summavitae.hue-mailcímre